Четвер
14.12.2017
09:11
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Запрудянське НВО "ЗОШ І-ІІІст. - дитячий садок"
Головна Реєстрація Вхід
Каталог файлів »
Меню сайту

Категорії розділу
Історія школи [2]
Історія села Запруддя [4]
Голодомор [1]
ІІ Світова війна [2]
Медалісти школи [1]
Видатні земляки [1]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Історія школи » Медалісти школи

Медалісти школи
02.01.2017, 23:25

             Випускний у вас за плечима, 
             Віддзвенів давно шкільний дзвінок, 
             Але школа в душі завжди з вами, 
             Завжди з вами життєвий урок.

 

 

1977 рік

Кравець Тетяна – золота медаль

Лучко Катерина – золота медаль

Птах Тетяна – золота медаль

Сьомка Любов – золота медаль

Тищенко Валентина – золота медаль

 

1978 рік

Жук Таїса  – золота медаль

Лучко Микола – золота медаль

Шама Ніна – золота медаль

 

1979 рік

Бондар Олександр – золота медаль

Коновал Валентина – золота медаль

Косяк Василь – золота медаль

Сахно Алла – золота медаль

Шаравара Тетяна – золота медаль

 

1980 рік

Корнійчук Тетяна – золота медаль

Маріков Павло – золота медаль

 

1981 рік

Древецька Ольга – золота медаль

Сушко Валентина – золота медаль

Тутик Василь – золота медаль

Шандренко Тетяна – золота медаль

 

1983 рік

Кобзар Олексій – золота медаль

Раціборська Оксана – золота медаль

 

1984 рік

Дукіна Ірина – золота медаль

Кажукало Лідія – золота медаль

Косяк Галина – золота медаль

Рижий Володимир – золота медаль

Сьомка Наталія – золота медаль

Тумілович Валентина – золота медаль

 

1985 рік

Довгаль Наталія – золота медаль

Сушко Людмила – золота медаль

Яременко Оксана – золота медаль

 

         1986 рік

Тутик Геннадій – срібна медаль

Шаравара Галина – золота медаль

 

1987 рік

Карась Ольга – срібна медаль

Коваленко Олександр – золота медаль

Ціва Антоніна – золота медаль

 

1988 рік

Кушта Надія – золота медаль

Максименко Тетяна – срібна медаль

Сахно Людмила – золота медаль

 

1989 рік

Бондаренко Володимир – срібна медаль

Житник Олександр – срібна медаль

Шандра Наталія – золота медаль

 

1990 рік

Карнарук Алла – золота медаль

Кравченко Юрій – срібна медаль

Тутик Людмила – срібна медаль

 

1991 рік

Кравець Олена – срібна медаль

Марціх Ірина -  – золота медаль

 

   1992 рік

Бондаренко Олег – срібна медаль

Дейнека Наталія  – золота медаль

Шаравара Світлана – золота медаль

 

1993 рік

Ємець Олександр – золота медаль

Коваленко Світлана золота медаль

 

1995 рік

Шаравара Ірина – золота медаль

 

2000 рік

Раціборська Інна – золота медаль

 

2001 рік

Бублик Леся – золота медаль

Трохименко Вікторія – золота медаль

 

2003 рік

Одрина Ірина – золота медаль

Оса Євгеній – золота медаль    

Краєвська Галина - золота медаль

 

2004 рік

Івашко Олександр – срібна медаль

Панькін Петро – золота медаль

 

2005 рік

Бублик Ірина – золота медаль

Івашко Юлія – золота медаль

 

2006 рік

Могиленко Павло – золота медаль

 

2007 рік

Коновал Дарина – золота медаль

Кузьменко Сергій – срібна медаль

 

2009 рік

Чирикало Юлія – срібна медаль

 

2012 рік

Хижняк Світлана  – золота медаль

Рижа Аліна – срібна медаль

 

2013  рік

Довгаль Аліна  – золота медаль

Категорія: Медалісти школи | Додав: Валя
Переглядів: 32 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites