Неділя
16.12.2018
01:11
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Запрудянське НВО "ЗОШ І-ІІІст. - дитячий садок"
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Вересень » 18 » Олімпійський тиждень
14:18
Олімпійський тиждень

        З 07 по 13 вересня в Запрудянському НВО "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитячий садок" було проведено Олімпійський тиждень

 

ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ В ЗАПРУДЯНСЬКОМУ НВО «ЗОШ І-ІІІ СТ.-ДИТЯЧИЙ САДОК»

(з 07.09.2018 по 13.09.09.2018)

 

п/п

Назва заходу

Хто приймає участь

Дата

1

«Здрастуй , урок футболу»

 

 

Веселі старти

5-6 кл.

7-8 кл.

9,11- 10кл.

1-4 кл.

07.09.2018 р.

2

Настільний теніс

 

Веселі старти

 

7-11 кл.

 

1-4 кл.

09.09.2018р.

3

Біла олімпіада з шахів та шашок

 

Веселі старти

5-11 кл.

 

1-4 кл.

10.09.2018 р.

 

4

«Старти надій». Змагання з волейболу

Збірна школи проти 10 кл.

11.09.2018 р.

 

5

КВК «Нумо,хлопці! Нумо, дівчата!»

 

5-11 кл.

 

12.09.2018 р.

6

Веселі старти

1-4 кл.

13.09.2018

 

Учитель фізичної культури: Дейнеко М.П.

 

 

 

           Підсумки Олімпійського тижня:

   -  "Здрастуй, урок футболу" - І місце зайняла команда 10 класу, ІІ місце - команда 9,11 класів, ІІІ місце - команда 7 класу;

     -    Веселі старти"1-4 класи - перемогла дружба;

    -   Настінний теніс - І місце (хлопці) Сінельник Сергій (10 клас) І місце  (дівчата) - Сиротенко Богдана (10 клас), ІІ місце (хлопці) - Мельник Кузьма (8 клас), ІІ місце (дівчата) - Моргун Сніжана (11 клас);

       -   Біла олімпіада :

шашки (хлопці) -  І місце - Айрапетян Юрій (9 клас), ІІ місце - Прихідько Сергій (10 клас), ІІІ місце - Моргун Дмитро (5 клас);

шашки (дівчата) - І місце - Сиротенко Богдана (10 клас), ІІ місце - Моргун Сніжана (11 клас), ІІІ місце - Костюк Олександра (8 клас);

шахмати (хлопці) - І місце - Прихідько Сергій (10 клас), ІІ місце - Моргун Дмитро (5 клас);

шахмати (дівчата) І-місце - Сиротенко Богдана (10 клас), ІІ місце - Моргун Сніжана (11 клас).

      -   Волейбол - І місце - команда10 класу, ІІ місце - команда 9,11 класів.

    -   Малюкбол - І місце - команда 8 класу, ІІ місце - команда 7 класу, ІІІ місце команда 5 класу.

 

Переглядів: 48 | Додав: Валя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 tolya176 • 15:34, 20.09.2018
Я майнкрафтер)
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites